۱۳۸۶ اسفند ۸, چهارشنبه

برگزاری سومین دوره تور دوچرخه سواری بین‌المللی تفتان در بلوچستانبرگزاری سومین دوره تور دوچرخه سواری بین‌المللی تفتان در بلوچستان
به گزارش آزانس خبری تفتان به نقل از خبرگزاری فارس: معاون توسعه ورزش بلوچستان گفت: سومین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی تفتان در مسیرهای مختلف استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
محمودرضا امیاری امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در زاهدان گفت: این تور از 12 اسفندماه جاری برگزار می شود و با توجه به آمادگی اداره کل تربیت بدنی و هیئت دوچرخه سواری استان بلوچستان طی جلسات مختلف هماهنگی های لازم با دستگاه‌های دولتی انجام شد و هریک از آنها بخشی از مسئولیت‌ها را برعهده گرفته‌اند. وی افزود: تور تفتان فقط تعلق به اداره کل تربیت بدنی و هیئت دوچرخه سواری استان ندارد بلکه به تمام استان و کشور تعلق دارد بنابراین برای برگزاری خوب و شایسته آن باید یک عزم استانی و ملی وجود داشته باشد. امیاری تصریح کرد: تاکنون حضور 7 کشور هلند، قطر، مالزی، عراق، تاجیکستان، ارمنستان و آذربایجان در تور تفتان قطعی شده است و تیمهای پتروشیمی تبریز، نیروی زمینی ارتش، خراسان رضوی، مس کرمان، استانداری کرمان، کشتیرانی و منطقه آزاد چابهار و شهرکهای صنعتی استان سیستان و بلوچستان، 8 تیم داخلی شرکت کننده در این تور خواهند بود. وی افزود: با توجه به استقبال خوبی که توسط تیمهای خارجی از تور تفتان شده است یقینا میزبانی مسابقات به نحو شایسته ای صورت می گیرد. امیاری گفت: تور تفتان طی 6 مرحله به مسافت 850 کیلومتر برگزار می شود که خط استارت زابل و خط پایان آن شهرستان چابهار است.

هیچ نظری موجود نیست: